COMPAS vyvinul a uvolnil na trh novou verzi standardního CMMS systému COMES Maintenance pro řízení údržby výrobních podniků.

Konfigurovatelný koncept COMES Maintenance je svými vlastnostmi zaměřen na podporu mobility údržbáře přímo u strojů, implementaci klasických technických i multimediálních dokumentů u objektů údržby a minimalizaci nutné administrativy údržbáře.

"COMES Maintenance je aplikační řešení obsahující mnoho standardní funkcí, které lze pouze konfigurovat pro řízení údržby podniku, s omezením programování na jen případné speciální funkce klienta. Umožňujeme tak všem zákazníkům dlouhodobý rozvoj a vylepšování jejich řešení s možností pravidelného upgrade aplikace na nové verze s inovovanými vlastnostmi. Tak zajišťujeme podnikům vynikající poměr moderního CMMS řešení a příznivé ceny", uvádí Vlastimil Braun, jednatel společnosti COMPAS.

V současné probíhají první nasazení, jejichž zákazníci získají moderní funkce pro své údržbáře s příjemným uživatelským rozhraním na PC i mobilních zařízeních (tablety, smart-phone).

Společně s koncepty řízení diskrétních výrob nebo šaržových výrob, se kterými je COMES Maintenance funkčně i datově provázána, poskytujeme uživatelům komfortní a účinné nástroje pro efektivní řízení diskrétní i šaržové výroby a údržby.