Sofistikované šaržové výrobní procesy produkují výrobky vysoké přidané hodnoty. Digitální továrna COMES pro řízení dávkové výroby, jehož obdobu na trhu neznáme, vám poskytne náskok před konkurencí. Máme ambice vytvořit vám nejefektivnější možné řešení, které spočívá v komplexním provázání všech úrovní řízení výroby. Toho můžeme dosáhnout proto, že jsme postupně vyvinuli široké spektrum funkcí a metod pro Digitální řízení dávkových výrob.

S námi nemusíte končit částečným řešením, nemusíte rezignovat nad některými funkcemi a jejich provázáním s okolím nebo se dostat do nákladové pasti drahých rozšíření podnikového IT.

Pro potřeby digitálního řízení využíváme COMES funkce výrobního IT a tak ho můžeme přesně zacílit na potřeby vaší výroby, její organizace i procesů. Současně s vysokou užitnou hodnotou dosahujeme díky vlastním produktům i nákladově výhodného řešení. Naše komplexní řešení jsme ověřili v praxi a využívají ho přední výrobci ve výrobě potravin a nápojůfarmacii, kosmetice, v kvalifikované chemii nebo biotechnologiích i dalších oborech. Chcete-li vědět více, zveme Vás na návštěvu nebo nás kontaktujte.