Sofistikované šaržové výrobní procesy produkují výrobky vysoké přidané hodnoty. COMES a Elektronické řízení dávkové výroby, jehož obdobu na trhu neznáme ☺, vám poskytne náskok před konkurencí. Máme ambice vytvořit vám nejefektivnější možné řešení, které spočívá v komplexním provázání všech úrovní řízení výroby. Toho můžeme dosáhnout proto, že jsme postupně vyvinuli široké spektrum funkcí a metod pro Elektronické řízení dávkových výrob.

S námi nemusíte končit částečným řešením, nemusíte rezignovat nad některými funkcemi a jejich provázáním s okolím nebo se dostat do nákladové pasti drahých rozšíření podnikového IT.

Pro potřeby Elektronického řízení využíváme COMES funkce výrobního IT a tak ho můžeme přesně zacílit na potřeby vaší výroby, její organizace i procesů. Současně s vysokou užitnou hodnotou dosahujeme díky vlastním produktům i nákladově výhodného řešení. Naše komplexní řešení jsme ověřili v praxi a využívají ho přední výrobci ve výrobě potravin a nápojůfarmacii, kosmetice, v kvalifikované chemii nebo biotechnologiích i dalších oborech. Chcete-li vědět více, zveme Vás na návštěvu nebo nás kontaktujte ☺.